GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffegods 15186073
*
nr 1518 6073
Kaffegods
Keramik, 6 delar, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 januari 2023
kl 19:59:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/1 22:02:50
1
100 kr
29/1 07:48:29
2
150 kr
29/1 07:48:44
2
200 kr
29/1 10:00:43
1
200 kr
29/1 10:00:43
2
200 kr (Budbetjänt)
29/1 10:03:41
1
250 kr
30/1 19:30:29
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis keramik
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
*
Kaffegods
Läs om budbetjänten
nr 1518 6073
Kaffegods
Keramik, 6 delar, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 januari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/1 22:02:50 | 1 | 100 kr |
29/1 07:48:29 | 2 | 150 kr |
29/1 07:48:44 | 2 | 200 kr |
29/1 10:00:43 | 1 | 200 kr |
29/1 10:00:43 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
29/1 10:03:41 | 1 | 250 kr |
30/1 19:30:29 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis keramik
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04